
Boze boeren blokkeren Rijnbrug in Rhenen met tractors en veroorzaken lange file
Laatst bijgewerkt: donderdag 20:08 uur
RHENEN – Demonstrerende boeren hebben vanmiddag tijdens de avondspits ongeveer een uur lang de Rijnbrug in Rhenen geblokkeerd.
Rond 18.30 uur gaf de politie opdracht aan de boeren om te vertrekken. Dat bevel werd opgevolgd. Volgens een woordvoerder van de politie zijn er daarom geen boetes uitgedeeld, en zal dit ook achteraf niet gebeuren.
Vanaf ongeveer 17.30 uur versperden zo’n tien zware landbouwvoertuigen de weg. Daardoor kon er geen verkeer langs en ontstonden lange files beide kanten op. De ANWB meldde rond 18.00 uur een file van meer dan een uur voor verkeer vanaf Gelderland naar Utrecht en een extra wachttijd van zo’n 45 minuten voor automobilisten die de andere kant op wilden.
De Rijnbrug gaat bij Rhenen over de Nederrijn heen en is een belangrijke doorgangsweg voor verkeer dat van de provincie Utrecht naar Gelderland wil of vice versa.
Reacties met de meeste stemmen
Actieve discussies
Recente reacties