Logo 112Wageningen

Redactie 112 0 reactie(s) ma 30 maart 2015, 10:43

Wageningse inbreker verstopt in struiken

Laatst bijgewerkt: zondag 16:49 uur

WAGENINGEN – De politie heeft zondagnacht in Wageningen een woninginbreker vrijwel op heterdaad gepakt. De man kon dankzij meldingen van getuigen worden ingerekend.

 

Rond middernacht werd door getuigen breekgeluiden en glasgerinkel gehoord bij een huis aan de Generaal Foulkesweg. Agenten troffen kort daarop enkele ingeslagen ramen aan. In het struikgewas bij de nabij gelegen Belmonteflat bleek de inbreker zich te hebben verschanst. De man, een 32-jarige Wageninger, had ook inbrekersgereedschap bij zich en een busje pepperspray. De man zit voorlopig vast.

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Wageningen

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Wageningen
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.