Logo 112Wageningen

Redactie 112 0 reactie(s) zo 24 april 2016, 15:28

Vrouw neergestoken op de Tarthorst

Laatst bijgewerkt: zondag 16:54 uur

WAGENINGEN – De politie heeft in de nacht van zaterdag op zondag een man aangehouden na een melding van een steekincident aan de Tarthorst in Wageningen.

Rond half twee kwam een melding binnen dat een vrouw op straat was neergestoken. Toen agenten ter plaatse kwamen zagen ze een gewonde vrouw, ze bleek ter plekke behandeld te kunnen worden door de ambulance. De vrouw kon vertellen wie de dader was.

Daardoor kon de politie even later een 44-jarige man uit Wageningen thuis aanhouden. Hij wordt verdacht van poging tot doodslag, mishandeling en bedreiging van het slachtoffer. Het slachtoffer en de verdachte kennen elkaar. De verdachte zit voorlopig vast.

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Wageningen

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Wageningen
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.