Logo 112Wageningen

Redactie 112 0 reactie(s) do 12 oktober 2017, 19:35

Hulpdiensten houden grote oefening op het Dreijenplein

Laatst bijgewerkt: zondag 17:01 uur

WAGENINGEN – Op het Dreijenplein in Wageningen werd woensdag,- en donderdagavond een grote oefening gehouden. Ambulance, brandweer en politie beoefende een groot incident.

Een touringcar was in botsing gekomen met een vrachtwagen, door het ongeval vloog een personenauto in de brand. In een naastgelegen pand ontstond ook brand welke betreden moest worden. Tot slot ontstond er aan de andere kant van het pand ook een ongeluk waarbij twee voertuigen in botsing kwamen.

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Wageningen

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Wageningen
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.