
Geldautomaat die werd aangezien voor drenkeling blijkt te zijn gestolen
Laatst bijgewerkt: zondag 17:03 uur
WAGENINGEN – Tijdens een surveillance in Wageningen werden op woensdagmiddag 2 mei rond 16.25 uur vier onbekende mannen gezien die iets groots in het water dumpten bij de Rijnhaven aan de Gebbedijk. De auto van de vier werd door agenten klem gezet en twee van de vier mannen werden ter plekke aangehouden. De twee andere mannen zetten het op een lopen waarop meteen de achtervolging werd ingezet. Met behulp van een geleende fiets en een passerende automobilist kon één van de twee vluchtende mannen alsnog worden ingerekend.
Bij nader onderzoek werd duidelijk dat de vier een geldwisselautomaat in het water hadden gegooid. De automaat, die was opengebroken, is vermoedelijk van inbraak afkomstig. De politie is dringend op zoek naar de rechtmatige eigenaar van deze geldwisselmachine. Kent of herkent u deze geldwisselmachine als uw eigendom of weet u waar hij (mogelijk) vandaan komt? Neem dan contact met de politie via telefoonnummer 0900-8844.
Doordat de automaat een flinke plons veroorzaakte en er ook schoenen werden gevonden, werd in eerste instantie gevreesd voor een drenkeling. Dat bleek niet zo te zijn. De schoenen waren van een schipper.
Reacties met de meeste stemmen
Actieve discussies
Recente reacties