Logo 112Wageningen

Redactie algemeen 0 reactie(s) wo 02 januari 2019, 16:45

BuurtAED voor van Eckstraat Wageningen

Laatst bijgewerkt: zondag 17:05 uur

WAGENINGEN – Sander Voogsgeerd is een inzameling gestart voor een AED voor de buurt Rooseveldweg – Van Uvenweg – Lawickse Allee. Er is al 1220,00 euro opgehaald maar is is nog 1515,00 euro nodig. U kunt doneren via de website BuurtAED.nl

Onze buurt heeft een eigen AED nodig, zo redden we levens! Help je mee? Doneer voor onze BuurtAED.

Door meer AED’s te hebben kunnen we een veel betere dekking geven mocht het ooit nodig zijn. De eerste 6 min zijn het belangrijkste. Dus help mee en laten we zorgen voor een Veilige Buurt.

Alle straten die binnen dit rondje vallen kunnen gebruik maken van de AED.

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Wageningen

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Wageningen
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.