
Zeventigplussers kunnen vanaf morgen herhaalprik tegen corona halen
Laatst bijgewerkt: donderdag 16:45 uur
REGIO – GGD Gelderland-Midden zet vanaf vrijdag 4 maart de herhaalprik tegen corona bij mensen van 70 jaar en ouder. Dat doen we alléén op afspraak. Ook bewoners van zorginstellingen en volwassenen met het syndroom van Down of een ernstige afweerstoornis krijgen de prik.
De herhaalprik beschermt kwetsbare mensen na hun booster extra tegen corona. Mobiele 70-plussers maken een afspraak via de uitnodigingsbrief van het RIVM. De prik mag 3 maanden na de booster worden gezet.
Toegankelijke vaccinatielocaties
De herhaalprik krijgen mensen van 70 jaar en ouder op de afgesproken vaccinatielocatie. In totaal zet GGD Gelderland-Midden op 6 locaties de herhaalprik: Arnhem Presikhaaf, Arnhem Kronenburg, Duiven, Ede, Elst en Voorthuizen. De locaties liggen goed verspreid door de regio. Zo blijft de reisafstand beperkt. Voor elke locatie geldt bovendien:
- Parkeren bij de locatie kan
- Alles is op de begane grond
- De locatie is rolstoelvriendelijk
- Toiletten zijn aanwezig
Reacties met de meeste stemmen
Actieve discussies
Recente reacties